MS ohařů 2016
Na místě srazu. Mistrovství světa ohařů se konalo ve dnech 22. a 24.10. 2016 v Dánsku. 23.10. se tamtéž konalo MS Svatého Huberta.
Už se státní vlajkou
nástup reprezentačních družstev
Česká reprezentace. Jsou to známé tváře, vždyť tři z nich jsou také členy našeho klubu - bohužel ale nestartují v MS ohařů s našimi plemeny. V MS Sv. Huberta paní Dvořáková startovala s fenkou bretaňského ohaře Fani od Heraka, ale na nástupu ji nemá.
Ještě jeden pěkný snímek. Zleva Petr Zoubek, Mgr. Rudolf Zbořil, Vladimíra Dvořáková, Ing. Jana Votrubová, Markéta Kohutová a Miroslav Kalík.
Závěrečné hodnocení přineslo překvapení! Mistrem světa MS ohařů se stal pan Petr Zoubek s německým krátkosrstým ohařem Arko od Cikánského potoka. Gratulujeme našemu členovi!
Ale to ještě nebylo všechno! Mistry světa v družstvech se stalo družstvo České republiky ve složení Petr Zoubek a Miroslav Kalík! Úžasný úspěch! A teď si uvědomte, že toto není první vrcholný úspěch našich kynologů v soutěžích MS ohařů a MS Sv. Huberta - a naše zastřešující kynologická organizace nejen že nedá reprezentantům ani vindru - vše si hradí ze svého a nejedná se o levnou záležitost - ale zkuste najít na stránkách ČMKJ o tomto úspěchu našich loveckých psů malinkou zmínečku. Není. A o to, že se tato informace ocitla na titulní stránce ČMKU, se zasloužila členka Předsednictva ČMKU, zvolená za ČKS!!! ( dříve služební - dnes sportovní kynologie). Jak se vám to líbí?
No - na to, že se jedná o vrcholnou soutěž, se pořadatelé v upomínkových cenách moc nepředali. Ale nešť - nestartuje se kvůli cenám.
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

MS ohařů 2016

Popis

Fotografie Mgr. Zbořilová

Období

Statistiky

  • 11 fotek
  • 1 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

Levnější už to nebude! 30% sleva BLACK FRIDAY platí na všechny dárky z vašich fotek po zadání kódu: BF2022 v objednávce.
S kódem: BF2022 Akce platí do 4. 12. 2022
Získat slevu
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
MS ohařů 2016
Komentáře Přidat